Muziek onder de Toren: Štěstí Boxmeer en Blaasorkest Festina Lente
za 19 sep 2026
| Panningen (NL)
Podium onder de Toren op het Raadhuisplein in PanningenRaadhuisplein 6
5981 AT Panningen (NL)Programma
In de zomermaanden organiseert de werkgroep Cultuur in Hartje Peel en Maas wekelijks een muziekoptreden onder de noemer "Muziek onder de Toren".
Het eerste deel wordt ingevuld door Štěstí Boxmeer die zich richt op het spelen van Moravische muziek uit de regio Tsjechische en Slowakije. Kijk voor meer informatie over deze formatie op www.stesti.nl.
In het tweede deel kunt u genieten van muziek door Blaasorkest Festina Lente, een formatie uit de gehele regio Venlo. Meer informatie over deze kapel kunt u lezen op hun facebookpagina facebook.com/blaasorkest
Kom ook gezellig kijken en luisteren. De entree is gratis.
Aanvang:
13:30 uur | Einde:
16:45 uurGratis toegangNog 184 dagen tot dit evenement.
Aantal keren dat de "Muziek onder de Toren: Štěstí Boxmeer en Blaasorkest Festina Lente" evenement pagina bekeken is: 3
Deze pagina weergeven op jouw website? Gebruik de volgende html code:
<iframe height="800" width="500" src="https://polkafest.nl/code/event_page.php?event_id=3449"></iframe>